Terminarz III liga, gr. IV Sezon 2021/2022

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Tomasovia Tomaszów Lubelski
Cracovia II
15:00 | 07.08.2021
Czarni Połaniec
ŁKS Łagów
17:00 | 07.08.2021
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm
17:00 | 07.08.2021
Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ
17:00 | 07.08.2021
Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska
17:00 | 07.08.2021
Avia Świdnik
Stal Stalowa Wola
17:00 | 07.08.2021
Korona Rzeszów
Wisła Sandomierz
11:00 | 08.08.2021
Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica
17:00 | 08.08.2021
Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 | 08.08.2021

2 Kolejka

Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola
17:00 | 14.08.2021
Podlasie Biała Podlaska
Korona Rzeszów
17:00 | 14.08.2021
Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00 | 14.08.2021
Siarka Tarnobrzeg
Sokół Sieniawa
17:00 | 14.08.2021
Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów
17:30 | 14.08.2021
Cracovia II
Czarni Połaniec
13:00 | 15.08.2021
Wisła Sandomierz
Avia Świdnik
17:00 | 15.08.2021
ŁKS Łagów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 15.08.2021
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18:00 | 15.08.2021

3 Kolejka

Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica
17:00 | 18.08.2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Siarka Tarnobrzeg
17:00 | 18.08.2021
Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 | 18.08.2021
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Cracovia II
17:00 | 18.08.2021
Wólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS Łagów
17:00 | 18.08.2021
Unia Tarnów
Chełmianka Chełm
17:00 | 18.08.2021
Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
17:00 | 18.08.2021
Korona Rzeszów
Podhale Nowy Targ
18:00 | 18.08.2021
Stal Stalowa Wola
Wisła Sandomierz
19:38 | 18.08.2021

4 Kolejka

Chełmianka Chełm
Korona Rzeszów
12:00 | 21.08.2021
Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz
17:00 | 21.08.2021
Podlasie Biała Podlaska
Stal Stalowa Wola
17:00 | 21.08.2021
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Połaniec
17:00 | 21.08.2021
Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik
17:30 | 21.08.2021
Cracovia II
Wólczanka Wólka Pełkińska
13:00 | 22.08.2021
ŁKS Łagów
Unia Tarnów
17:00 | 22.08.2021
Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 22.08.2021
Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17:00 | 22.08.2021

5 Kolejka

Czarni Połaniec
Sokół Sieniawa
17:00 | 27.08.2021
Korona Rzeszów
ŁKS Łagów
12:00 | 28.08.2021
Siarka Tarnobrzeg
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 28.08.2021
Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 | 28.08.2021
Unia Tarnów
Cracovia II
17:00 | 28.08.2021
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
17:00 | 28.08.2021
Stal Stalowa Wola
Podhale Nowy Targ
19:38 | 28.08.2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisłoka Dębica
17:00 | 29.08.2021
Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska
17:00 | 29.08.2021

6 Kolejka

Cracovia II
Korona Rzeszów
13:00 | 04.09.2021
Chełmianka Chełm
Stal Stalowa Wola
16:00 | 04.09.2021
ŁKS Łagów
Avia Świdnik
16:00 | 04.09.2021
Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów
16:00 | 04.09.2021
Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska
16:00 | 04.09.2021
Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska
16:30 | 04.09.2021
Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz
17:00 | 04.09.2021
Sokół Sieniawa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | 05.09.2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Czarni Połaniec
16:00 | 05.09.2021

7 Kolejka

Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
12:00 | 08.09.2021
Czarni Połaniec
Wisłoka Dębica
16:00 | 08.09.2021
Avia Świdnik
Cracovia II
16:00 | 08.09.2021
Korona Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski
16:30 | 08.09.2021
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17:00 | 08.09.2021
Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg
17:00 | 08.09.2021
Stal Stalowa Wola
ŁKS Łagów
17:00 | 08.09.2021
Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm
17:00 | 08.09.2021
Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ
17:00 | 08.09.2021

8 Kolejka

Siarka Tarnobrzeg
Korona Rzeszów
16:00 | 11.09.2021
Czarni Połaniec
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | 11.09.2021
Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ
16:30 | 11.09.2021
Cracovia II
Stal Stalowa Wola
13:00 | 12.09.2021
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
16:00 | 12.09.2021
ŁKS Łagów
Wisła Sandomierz
16:00 | 12.09.2021
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
16:00 | 12.09.2021
Sokół Sieniawa
Unia Tarnów
16:00 | 12.09.2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska
16:00 | 12.09.2021

9 Kolejka

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisłoka Dębica
16:00 | 18.09.2021
Unia Tarnów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
16:00 | 18.09.2021
Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
16:00 | 18.09.2021
Stal Stalowa Wola
Orlęta Radzyń Podlaski
16:00 | 18.09.2021
Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
16:30 | 18.09.2021
Wisła Sandomierz
Cracovia II
16:00 | 19.09.2021
Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łagów
16:00 | 19.09.2021
Wólczanka Wólka Pełkińska
Czarni Połaniec
16:00 | 21.09.2021
Korona Rzeszów
Sokół Sieniawa
15:30 | 06.10.2021

10 Kolejka

Czarni Połaniec
Unia Tarnów
13:00 | 25.09.2021
Cracovia II
Podlasie Biała Podlaska
15:00 | 25.09.2021
Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm
16:00 | 25.09.2021
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
16:00 | 25.09.2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Korona Rzeszów
16:00 | 25.09.2021
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska
16:00 | 25.09.2021
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
15:00 | 26.09.2021
ŁKS Łagów
Podhale Nowy Targ
16:00 | 26.09.2021
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz
16:00 | 26.09.2021

11 Kolejka

Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
14:00 | 02.10.2021
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica
15:00 | 02.10.2021
Unia Tarnów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
15:00 | 02.10.2021
Stal Stalowa Wola
Sokół Sieniawa
15:00 | 02.10.2021
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
15:00 | 02.10.2021
Chełmianka Chełm
ŁKS Łagów
15:00 | 02.10.2021
Korona Rzeszów
Czarni Połaniec
15:30 | 02.10.2021
Podhale Nowy Targ
Cracovia II
16:00 | 02.10.2021
Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg
16:00 | 03.10.2021

12 Kolejka

Cracovia II
Chełmianka Chełm
13:00 | 09.10.2021
Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska
14:00 | 09.10.2021
Czarni Połaniec
Avia Świdnik
15:00 | 09.10.2021
Wólczanka Wólka Pełkińska
Unia Tarnów
15:00 | 09.10.2021
Wisłoka Dębica
ŁKS Łagów
15:30 | 09.10.2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Stalowa Wola
13:00 | 10.10.2021
Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz
14:00 | 10.10.2021
Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ
15:00 | 10.10.2021
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Korona Rzeszów
15:00 | 10.10.2021

13 Kolejka

Avia Świdnik
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
14:00 | 16.10.2021
Unia Tarnów
Wisłoka Dębica
15:00 | 16.10.2021
Stal Stalowa Wola
Czarni Połaniec
15:00 | 16.10.2021
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
15:00 | 16.10.2021
Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
15:00 | 16.10.2021
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
15:00 | 16.10.2021
Korona Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska
15:30 | 16.10.2021
Wisła Sandomierz
Tomasovia Tomaszów Lubelski
15:00 | 17.10.2021
ŁKS Łagów
Cracovia II
15:00 | 17.10.2021

14 Kolejka

Orlęta Radzyń Podlaski
ŁKS Łagów
14:00 | 23.10.2021
Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm
14:00 | 23.10.2021
Czarni Połaniec
Wisła Sandomierz
14:00 | 23.10.2021
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola
14:00 | 23.10.2021
Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik
14:00 | 23.10.2021
Unia Tarnów
Korona Rzeszów
14:00 | 23.10.2021
Wisłoka Dębica
Cracovia II
15:00 | 23.10.2021
Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ
13:00 | 24.10.2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska
15:00 | 24.10.2021

15 Kolejka

Avia Świdnik
Unia Tarnów
13:00 | 30.10.2021
Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa
13:00 | 30.10.2021
Stal Stalowa Wola
Wólczanka Wólka Pełkińska
14:00 | 30.10.2021
Podhale Nowy Targ
Tomasovia Tomaszów Lubelski
14:00 | 30.10.2021
Korona Rzeszów
Wisłoka Dębica
15:00 | 30.10.2021
Podlasie Biała Podlaska
Czarni Połaniec
15:00 | 30.10.2021
Cracovia II
Orlęta Radzyń Podlaski
15:00 | 30.10.2021
Wisła Sandomierz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
14:00 | 31.10.2021
ŁKS Łagów
Siarka Tarnobrzeg
14:00 | 31.10.2021

16 Kolejka

Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ
13:00 | 06.11.2021
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska
13:00 | 06.11.2021
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz
13:00 | 06.11.2021
Unia Tarnów
Stal Stalowa Wola
13:00 | 06.11.2021
Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski
14:00 | 06.11.2021
Korona Rzeszów
Avia Świdnik
14:00 | 06.11.2021
Siarka Tarnobrzeg
Cracovia II
13:00 | 07.11.2021
Sokół Sieniawa
ŁKS Łagów
13:00 | 07.11.2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm
13:00 | 07.11.2021

17 Kolejka

Avia Świdnik
Wisłoka Dębica
13:00 | 13.11.2021
Stal Stalowa Wola
Korona Rzeszów
13:00 | 13.11.2021
Chełmianka Chełm
Czarni Połaniec
13:00 | 13.11.2021
Cracovia II
Sokół Sieniawa
13:00 | 13.11.2021
Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg
13:00 | 13.11.2021
Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska
13:30 | 13.11.2021
Wisła Sandomierz
Unia Tarnów
13:00 | 14.11.2021
ŁKS Łagów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
13:00 | 14.11.2021
Podhale Nowy Targ
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
14:00 | 14.11.2021

18 Kolejka

Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów
12:00 | 20.11.2021
Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg
13:00 | 20.11.2021
Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa
13:00 | 20.11.2021
ŁKS Łagów
Czarni Połaniec
13:00 | 20.11.2021
Chełmianka Chełm
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 20.11.2021
Wisła Sandomierz
Korona Rzeszów
13:00 | 20.11.2021
Stal Stalowa Wola
Avia Świdnik
13:00 | 20.11.2021
Cracovia II
Tomasovia Tomaszów Lubelski
15:00 | 20.11.2021
Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska
13:30 | 21.11.2021

19 Kolejka

Czarni Połaniec
Cracovia II
12:00 | 12.03.2022
Avia Świdnik
Wisła Sandomierz
13:00 | 12.03.2022
Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm
13:00 | 12.03.2022
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łagów
14:00 | 12.03.2022
Unia Tarnów
Podhale Nowy Targ
14:30 | 12.03.2022
Korona Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska
15:00 | 12.03.2022
Stal Stalowa Wola
Wisłoka Dębica
17:00 | 12.03.2022
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
13:00 | 13.03.2022
Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg
14:00 | 13.03.2022

20 Kolejka

Cracovia II
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 19.03.2022
Chełmianka Chełm
Unia Tarnów
14:00 | 19.03.2022
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
14:00 | 19.03.2022
Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa
15:00 | 19.03.2022
Siarka Tarnobrzeg
Tomasovia Tomaszów Lubelski
15:00 | 19.03.2022
Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Połaniec
15:00 | 19.03.2022
Podhale Nowy Targ
Korona Rzeszów
15:00 | 19.03.2022
ŁKS Łagów
Wólczanka Wólka Pełkińska
14:00 | 20.03.2022
Wisła Sandomierz
Stal Stalowa Wola
15:00 | 20.03.2022

21 Kolejka

Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ
13:00 | 26.03.2022
Unia Tarnów
ŁKS Łagów
14:00 | 26.03.2022
Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II
14:00 | 26.03.2022
Czarni Połaniec
Siarka Tarnobrzeg
14:00 | 26.03.2022
Korona Rzeszów
Chełmianka Chełm
15:00 | 26.03.2022
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski
15:00 | 26.03.2022
Stal Stalowa Wola
Podlasie Biała Podlaska
17:00 | 26.03.2022
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa
13:00 | 27.03.2022
Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica
15:00 | 27.03.2022

22 Kolejka

Cracovia II
Unia Tarnów
12:00 | 02.04.2022
ŁKS Łagów
Korona Rzeszów
15:00 | 02.04.2022
Podhale Nowy Targ
Stal Stalowa Wola
16:00 | 02.04.2022
Sokół Sieniawa
Czarni Połaniec
17:00 | 12.04.2022
Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski
16:00 | 13.04.2022
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg
16:00 | 13.04.2022
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska
16:00 | 13.04.2022
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
17:00 | 13.04.2022
Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz
16:00 | 20.04.2022

23 Kolejka

Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica
14:00 | 09.04.2022
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa
15:00 | 09.04.2022
Czarni Połaniec
Tomasovia Tomaszów Lubelski
15:00 | 09.04.2022
Avia Świdnik
ŁKS Łagów
16:00 | 09.04.2022
Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg
16:00 | 09.04.2022
Stal Stalowa Wola
Chełmianka Chełm
17:00 | 09.04.2022
Korona Rzeszów
Cracovia II
13:00 | 10.04.2022
Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski
14:00 | 10.04.2022
Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ
16:00 | 10.04.2022

24 Kolejka

Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska
12:00 | 16.04.2022
Siarka Tarnobrzeg
Unia Tarnów
12:00 | 16.04.2022
Orlęta Radzyń Podlaski
Korona Rzeszów
12:00 | 16.04.2022
Cracovia II
Avia Świdnik
12:00 | 16.04.2022
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 16.04.2022
Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska
15:00 | 16.04.2022
ŁKS Łagów
Stal Stalowa Wola
16:00 | 16.04.2022
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
16:00 | 16.04.2022
Wisłoka Dębica
Czarni Połaniec
16:30 | 16.04.2022

25 Kolejka

Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17:00 | 22.04.2022
Stal Stalowa Wola
Cracovia II
19:00 | 22.04.2022
Unia Tarnów
Sokół Sieniawa
14:00 | 23.04.2022
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec
16:00 | 23.04.2022
Podhale Nowy Targ
Wisłoka Dębica
17:00 | 23.04.2022
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
17:00 | 23.04.2022
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 | 23.04.2022
Korona Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
17:00 | 23.04.2022
Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów
17:00 | 24.04.2022

26 Kolejka

Sokół Sieniawa
Korona Rzeszów
16:00 | 27.04.2022
Wisłoka Dębica
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 27.04.2022
Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00 | 27.04.2022
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Tarnów
17:00 | 27.04.2022
Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik
17:00 | 27.04.2022
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Stalowa Wola
17:00 | 27.04.2022
Cracovia II
Wisła Sandomierz
17:00 | 27.04.2022
ŁKS Łagów
Podlasie Biała Podlaska
17:00 | 27.04.2022
Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ
17:00 | 27.04.2022

27 Kolejka

Podhale Nowy Targ
ŁKS Łagów
17:00 | 30.04.2022
Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II
17:00 | 30.04.2022
Korona Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17:00 | 30.04.2022
Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 30.04.2022
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
19:38 | 30.04.2022
Unia Tarnów
Czarni Połaniec
13:30 | 01.05.2022
Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica
16:00 | 01.05.2022
Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 | 01.05.2022
Avia Świdnik
Sokół Sieniawa
17:00 | 01.05.2022

28 Kolejka

Cracovia II
Podhale Nowy Targ
13:00 | 07.05.2022
ŁKS Łagów
Chełmianka Chełm
16:00 | 07.05.2022
Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz
17:00 | 07.05.2022
Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska
17:00 | 07.05.2022
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów
17:00 | 07.05.2022
Czarni Połaniec
Korona Rzeszów
17:00 | 07.05.2022
Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola
16:00 | 08.05.2022
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
16:00 | 08.05.2022
Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00 | 08.05.2022

29 Kolejka

Unia Tarnów
Wólczanka Wólka Pełkińska
13:00 | 14.05.2022
Avia Świdnik
Czarni Połaniec
15:00 | 14.05.2022
Chełmianka Chełm
Cracovia II
17:00 | 14.05.2022
Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg
17:00 | 14.05.2022
Stal Stalowa Wola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17:00 | 14.05.2022
Korona Rzeszów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 14.05.2022
ŁKS Łagów
Wisłoka Dębica
16:00 | 15.05.2022
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 | 15.05.2022
Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa
17:00 | 15.05.2022

30 Kolejka

Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Sandomierz
16:00 | 21.05.2022
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik
17:00 | 21.05.2022
Czarni Połaniec
Stal Stalowa Wola
17:00 | 21.05.2022
Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ
17:00 | 21.05.2022
Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
17:00 | 21.05.2022
Wisłoka Dębica
Unia Tarnów
17:30 | 21.05.2022
Cracovia II
ŁKS Łagów
13:00 | 22.05.2022
Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska
16:00 | 22.05.2022
Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona Rzeszów
17:00 | 22.05.2022

31 Kolejka

Cracovia II
Wisłoka Dębica
28.05.2022
ŁKS Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski
28.05.2022
Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg
28.05.2022
Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa
28.05.2022
Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
28.05.2022
Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec
28.05.2022
Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
28.05.2022
Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
28.05.2022
Korona Rzeszów
Unia Tarnów
28.05.2022

32 Kolejka

Wisłoka Dębica
Korona Rzeszów
04.06.2022
Unia Tarnów
Avia Świdnik
04.06.2022
Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Stalowa Wola
04.06.2022
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz
04.06.2022
Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska
04.06.2022
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podhale Nowy Targ
04.06.2022
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
04.06.2022
Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łagów
04.06.2022
Orlęta Radzyń Podlaski
Cracovia II
04.06.2022

33 Kolejka

Orlęta Radzyń Podlaski
Wisłoka Dębica
11.06.2022
Cracovia II
Siarka Tarnobrzeg
11.06.2022
ŁKS Łagów
Sokół Sieniawa
11.06.2022
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
11.06.2022
Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec
11.06.2022
Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
11.06.2022
Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska
11.06.2022
Stal Stalowa Wola
Unia Tarnów
11.06.2022
Avia Świdnik
Korona Rzeszów
11.06.2022

34 Kolejka

Wisłoka Dębica
Avia Świdnik
18.06.2022
Korona Rzeszów
Stal Stalowa Wola
18.06.2022
Unia Tarnów
Wisła Sandomierz
18.06.2022
Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska
18.06.2022
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ
18.06.2022
Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm
18.06.2022
Tomasovia Tomaszów Lubelski
ŁKS Łagów
18.06.2022
Sokół Sieniawa
Cracovia II
18.06.2022
Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski
18.06.2022