Ekstraklasa 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Lech Poznań 4 12 (9-1)
2. Jagiellonia Białystok 4 9 (5-1)
3. Piast Gliwice 4 9 (7-5)
4. Lechia Gdańsk 4 8 (4-1)
5. Legia Warszawa 4 7 (6-5)
6. Korona Kielce 4 7 (6-5)
7. Górnik Zabrze 4 6 (6-4)
8. Zagłębie Lubin 4 6 (6-6)
9. Wisła Kraków 4 5 (3-3)
10. Śląsk Wrocław 4 4 (5-5)
11. Arka Gdynia 4 3 (1-3)
12. Zagłębie Sosnowiec 4 3 (5-8)
13. Miedź Legnica 4 3 (3-7)
14. Wisła Płock 4 2 (4-6)
15. Cracovia 4 2 (2-6)
16. Pogoń Szczecin 4 1 (1-7)

Statystyki

3 Ivan Jukić (Korona Kielce)
3 Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin)
2 Igor Angulo (Górnik Zabrze)
2 Piotr Celeban (Śląsk Wrocław)
2 José Kante (Legia Warszawa)
2 Zdenek Ondrášek (Wisła Kraków)
2 Flavio Paixão (Lechia Gdańsk)
2 Ricardinho (Wisła Płock)
3 Lukáš Haraslin (Lechia Gdańsk)
2 Carlos Daniel Lopez Carlitos (Legia Warszawa)
2 Łukasz Kosakiewicz (Korona Kielce)
2 Maciej Makuszewski (Lech Poznań)
2 Michal Papadopulos (Piast Gliwice)
2 Fabian Piasecki (Miedź Legnica)
1 Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław)
1 Farshad Ahmadzadeh (Śląsk Wrocław)
3 Adam Frączczak (Pogoń Szczecin)
2 Vullnet Basha (Wisła Kraków)
2 Diego Ferraresso (Cracovia)
2 Dominik Furman (Wisła Płock)
2 Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze)
2 Javier Hernandez (Cracovia)
2 Łukasz Kosakiewicz (Korona Kielce)
2 Zvonimir Kožulj (Pogoń Szczecin)

II liga 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Górnik Łęczna 4 10 (11-5)
2. Siarka Tarnobrzeg 4 9 (4-2)
3. Stal Stalowa Wola 4 9 (7-3)
4. Olimpia Grudziądz 4 9 (5-2)
5. Gryf Wejherowo 4 8 (7-4)
6. Widzew Łódź 4 7 (6-4)
7. Radomiak Radom 4 7 (4-2)
8. Elana Toruń 4 7 (7-6)
9. Błękitni Stargard Szczeciński 4 7 (5-4)
10. GKS Bełchatów 4 6 (6-1)
11. Znicz Pruszków 4 4 (5-6)
12. ROW Rybnik 4 3 (3-5)
13. Ruch Chorzów 4 3 (5-8)
14. Olimpia Elbląg 4 3 (1-4)
15. Rozwój Katowice 4 3 (5-9)
16. Pogoń Siedlce 4 2 (2-5)
17. Resovia Rzeszów 4 1 (4-8)
18. Skra Częstochowa 4 0 (1-10)

Statystyki

3 Robert Dadok (Stal Stalowa Wola)
3 Filip Kozłowski (Elana Toruń)
3 Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
3 Patryk Szysz (Górnik Łęczna)
2 Artur Balicki (Ruch Chorzów)
2 Kamil Bętkowski (Górnik Łęczna)
2 Marcin Bochenek (Znicz Pruszków)
2 Bartłomiej Buczek (Resovia Rzeszów)
3 Kamil Włodyka (Gryf Wejherowo)
2 Jakub Kowalski (Ruch Chorzów)
2 Patryk Mikita (Radomiak Radom)
2 Michał Mistrzyk (Stal Stalowa Wola)
2 Agwan Papikjan (Olimpia Grudziądz)
2 Robert Pisarczuk (Górnik Łęczna)
2 Mateusz Stąporski (Elana Toruń)
2 Michał Trąbka (Stal Stalowa Wola)
4 Tomasz Margol (Pogoń Siedlce)
3 Adrian Liberacki (Gryf Wejherowo)
3 Adam Olejnik (Skra Częstochowa)
2 Bartłomiej Buczek (Resovia Rzeszów)
2 Damian Ciechanowski (Olimpia Grudziądz)
2 Paweł Czajkowski (GKS Bełchatów)
2 Piotr Dudzik (ROW Rybnik)
2 Dariusz Frankiewicz (Resovia Rzeszów)

I liga 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Raków Częstochowa 4 7 (7-4)
2. Bytovia Bytów 4 7 (6-3)
3. Warta Poznań 3 7 (3-1)
4. Łódzki KS 4 7 (3-2)
5. Odra Opole 4 7 (5-4)
6. Puszcza Niepołomice 4 6 (3-4)
7. Chojniczanka Chojnice 4 6 (6-5)
8. Stal Mielec 4 6 (4-3)
9. Chrobry Głogów 4 5 (2-2)
10. GKS Tychy 4 5 (5-5)
11. Sandecja Nowy Sącz 4 5 (4-4)
12. Wigry Suwałki 4 5 (5-5)
13. Stomil Olsztyn 3 4 (3-2)
14. KS Nieciecza 4 4 (5-6)
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 4 (3-5)
16. GKS Katowice 4 4 (2-3)
17. GKS Jastrzębie 4 2 (3-6)
18. Garbarnia Kraków 4 2 (1-6)

Statystyki

3 Michał Jakóbowski (Bytovia Bytów)
2 Krzysztof Biegański (Warta Poznań)
2 Piotr Głowacki (Stomil Olsztyn)
2 Vladislavs Gutkovskis (KS Nieciecza)
2 Mateusz Klichowicz (Sandecja Nowy Sącz)
2 Florin Purece (KS Nieciecza)
2 Daniel Rumin (GKS Katowice)
2 Mariusz Rybicki (Odra Opole)
3 Bartosz Nowak (Stal Mielec)
3 Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice)
2 Edgar Bernhardt (GKS Tychy)
2 Rafał Figiel (Raków Częstochowa)
2 Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy)
2 Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz)
1 Daniel Bartl (Raków Częstochowa)
1 Sebastian Bonecki (Odra Opole)
3 Filip Burkhardt (Bytovia Bytów)
3 Rafał Grzelak (KS Nieciecza)
3 Bartłomiej Poczobut (GKS Katowice)
3 Jarosław Ratajczak (Chrobry Głogów)
3 Patryk Skórecki (GKS Jastrzębie)
3 Bartosz Szeliga (KS Nieciecza)
3 Dawid Szufryn (Sandecja Nowy Sącz)
3 Kacper Tabiś (GKS Katowice)

III liga, gr. II 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Radunia Stężyca 2 6 (3-1)
2. Polonia Środa Wielkopolska 2 4 (7-1)
3. KP Starogard Gdański 2 4 (5-2)
4. Lech II Poznań 2 4 (5-3)
5. Wda Świecie 2 4 (3-2)
6. Jarota Jarocin 2 4 (2-1)
7. Świt Skolwin 2 4 (1-0)
8. Chemik Bydgoszcz 2 3 (2-1)
9. Gwardia Koszalin 2 3 (2-2)
10. Kotwica Kołobrzeg 2 3 (1-2)
11. KKS Kalisz 2 2 (2-2)
12. Mieszko Gniezno 2 2 (4-4)
13. Górnik Konin 2 1 (2-3)
14. Bałtyk Gdynia 2 1 (1-2)
15. Wierzyca Pelplin 2 1 (0-1)
16. Sokół Kleczew 2 1 (2-5)
17. Pogoń II Szczecin 2 0 (0-2)
18. Bałtyk Koszalin 2 0 (0-8)

Statystyki

2 Jakub Apolinarski (Polonia Środa Wielkopolska)
2 Michał Górzyński (Polonia Środa Wielkopolska)
2 Kacper Łazaj (KP Starogard Gdański)
1 Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska)
1 Tomasz Bejuk (Radunia Stężyca)
1 Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska)
1 Michał Ciarkowski (Kotwica Kołobrzeg)
1 Adam Duda (Bałtyk Gdynia )
2 Jakub Wilk (Polonia Środa Wielkopolska)
1 Bartosz Bartkowiak (Lech II Poznań)
1 Adam Gajda (Polonia Środa Wielkopolska)
1 Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)
1 Igor Jurga (Polonia Środa Wielkopolska)
1 Dawid Klawikowski (Radunia Stężyca)
1 Mikołaj Łopatka (Jarota Jarocin)
1 Michał Marczak (Bałtyk Gdynia )
2 Wojciech Mielcarek (Chemik Bydgoszcz)
1 Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia )
1 Paweł Bednarski (Gwardia Koszalin)
1 Jakub Biskup (Bałtyk Gdynia )
1 Adam Borucki (Polonia Środa Wielkopolska)
1 Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska)
1 Błażej Chouwer (Pogoń II Szczecin)
1 Beniamin Czajka (Chemik Bydgoszcz)

IV liga pomorska 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Grom Nowy Staw 3 9 (11-3)
2. Gryf Słupsk 3 9 (9-2)
3. Powiśle Dzierzgoń 3 7 (7-2)
4. GKS Przodkowo 3 6 (4-2)
5. Wda Lipusz 3 6 (5-5)
6. Lechia II Gdańsk 3 6 (10-1)
7. Bytovia II Bytów 3 6 (4-3)
8. Gedania Gdańsk 3 4 (5-4)
9. Orkan Rumia 3 4 (5-5)
10. GOSRiT Luzino 2 3 (3-3)
11. Anioły Garczegorze 3 3 (2-2)
12. Stolem Gniewino 3 3 (5-6)
13. GKS Kolbudy 3 3 (4-9)
14. Jantar Ustka 3 3 (4-12)
15. Arka II Gdynia 3 2 (3-4)
16. GKS Kowale 2 1 (2-3)
17. Pogoń Lębork 3 1 (2-9)
18. --- pauza --- 0 0 (0-0)
19. Kaszubia Kościerzyna 2 0 (3-6)
20. Jaguar Gdańsk 3 0 (0-7)

Statystyki

3 Egy Maulana Vikri (Lechia II Gdańsk)
3 Michał Renusz (Orkan Rumia )
2 Karol Czubak (Jantar Ustka)
2 Michał Gajewski (Gedania Gdańsk)
2 Radosław Krysiński (Kaszubia Kościerzyna)
2 Mateusz Muller (Powiśle Dzierzgoń)
2 Kamil Piotrowski (Grom Nowy Staw)
2 Sebastian Rugowski (Lechia II Gdańsk)
3 Przemysław Leik (Bytovia II Bytów)
2 Łukasz Dziengielewicz (GKS Kolbudy)
2 Michał Gajewski (Gedania Gdańsk)
2 Bartosz Gutorski (Powiśle Dzierzgoń)
2 Michał Janiak (Orkan Rumia )
2 Arkadiusz Klarecki (Stolem Gniewino)
2 Fabian Lengiewicz (Arka II Gdynia)
2 Bartłomiej Nałęcz (Jantar Ustka)

III liga, gr. I 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 6 (5-0)
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 6 (3-0)
3. Sokół Ostróda 2 6 (2-0)
4. Olimpia Zambrów 2 4 (3-2)
5. Legia II Warszawa 2 4 (2-1)
6. Pelikan Łowicz 2 4 (2-1)
7. Unia Skierniewice 2 3 (2-2)
8. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 3 (2-2)
9. Polonia Warszawa 2 3 (3-3)
10. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 3 (2-3)
11. Legionovia Legionowo 2 3 (6-3)
12. Znicz Biała Piska 2 3 (4-2)
13. Huragan Morąg 2 1 (2-3)
14. Victoria Sulejówek 2 1 (1-2)
15. Broń Radom 2 1 (0-3)
16. MKS Ełk 2 0 (1-3)
17. Ursus Warszawa 2 0 (1-4)
18. ŁKS Łomża 2 0 (1-8)

Statystyki

2 Bartłomiej Maćczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
2 Krystian Pieczara (Polonia Warszawa)
1 Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska)
1 Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
1 Bartosz Bujalski (Pelikan Łowicz)
1 Dawid Cempa (Sokół Aleksandrów Łódzki)
1 Maciej Famulak (MKS Ełk)
1 Joao Augusto Fortunato (Huragan Morąg)
2 Mateusz Małek (Polonia Warszawa)
1 Bartosz Brodziński (Legia II Warszawa)
1 Mateusz Jambrzycki (Znicz Biała Piska)
1 Marcin Kajca (Sokół Ostróda)
1 Tomasz Kolus (Unia Skierniewice)
1 Konrad Radzikowski (Znicz Biała Piska)
1 Maciej Wilanowski (Polonia Warszawa)
1 Maciej Wyszogrodzki (Unia Skierniewice)
2 Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
2 Sebastian Olczak (Polonia Warszawa)
2 Damian Pawlak (Sokół Aleksandrów Łódzki)
1 Rafał Babul (Ruch Wysokie Mazowieckie)
1 Michał Bartkowski (Huragan Morąg)
1 Dawid Bogdański (Huragan Morąg)
1 Dawid Cempa (Sokół Aleksandrów Łódzki)
1 Daniel Choroś (Legionovia Legionowo)

III liga, gr. III 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Pniówek Pawłowice Śląskie 2 6 (6-2)
2. Ślęza Wrocław 2 4 (6-3)
3. Gwarek Tarnowskie Góry 2 4 (3-1)
4. Ruch Radzionków 2 4 (5-4)
5. Ruch Zdzieszowice 2 4 (4-3)
6. Rekord Bielsko-Biała 2 4 (3-0)
7. Piast Żmigród 2 4 (3-2)
8. Miedź II Legnica 2 3 (4-4)
9. Górnik Polkowice 2 3 (2-2)
10. Stal Brzeg 2 3 (3-3)
11. Zagłębie II Lubin 2 3 (5-4)
12. MKS Kluczbork 2 2 (2-2)
13. Stilon Gorzów Wielkopolski 2 1 (2-3)
14. Warta Gorzów 2 1 (1-2)
15. Agroplon Głuszyna 2 1 (1-3)
16. Błyskawica Gać 2 1 (2-5)
17. BKS Bielsko-Biała 0 0 (0-0)
18. Lechia Dzierżoniów 2 0 (3-6)
19. Górnik II Zabrze 2 0 (1-7)

Statystyki

4 Robert Wojsyk (Ruch Radzionków)
3 Rafał Adamek (Pniówek Pawłowice Śląskie)
3 Mateusz Zatwarnicki (Miedź II Legnica)
2 Krzysztof Bodziony (Pniówek Pawłowice Śląskie)
2 Mateusz Jaros (Piast Żmigród)
2 Dawid Pakulski (Zagłębie II Lubin)
2 Mateusz Stempin (Ślęza Wrocław)
2 Piotr Stępień (Stal Brzeg)
2 Rafał Adamek (Pniówek Pawłowice Śląskie)
2 Marcin Czaicki (Rekord Bielsko-Biała)
2 Denis Sotor (Ruch Zdzieszowice)
1 Krzysztof Bodziony (Pniówek Pawłowice Śląskie)
1 Bartłomiej Cymerys (Gwarek Tarnowskie Góry)
1 Marek Gancarczyk (Błyskawica Gać)
1 Jakub Jakóbczyk (Ślęza Wrocław)
1 Szymon Lewkot (Ślęza Wrocław)
2 Piotr Azikiewicz (Górnik Polkowice)
2 Jakub Belica (Górnik II Zabrze)
2 Krzysztof Bodziony (Pniówek Pawłowice Śląskie)
2 Szymon Brzezicki (Lechia Dzierżoniów)
2 Michał Chrabąszcz (Gwarek Tarnowskie Góry)
2 Jakub Czajkowski (Ruch Zdzieszowice)
2 Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice)
2 Meik Karwot (Górnik II Zabrze)

III liga, gr. IV 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Stal Rzeszów 2 6 (7-2)
2. Hutnik Kraków 2 6 (6-2)
3. Chełmianka Chełm 2 6 (4-2)
4. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 4 (2-1)
5. Motor Lublin 2 4 (2-1)
6. Wisła Puławy 2 4 (1-0)
7. Soła Oświęcim 2 3 (4-2)
8. Spartakus Daleszyce 2 3 (3-3)
9. Sokół Sieniawa 2 3 (3-3)
10. Podlasie Biała Podlaska 2 3 (3-4)
11. Stal Kraśnik 2 3 (2-3)
12. Orlęta Radzyń Podlaski 2 2 (1-1)
13. Podhale Nowy Targ 2 1 (4-5)
14. Wisła Sandomierz 2 1 (3-4)
15. Czarni Połaniec 2 1 (0-2)
16. Wólczanka Wólka Pełkińska 2 0 (2-4)
17. Avia Świdnik 2 0 (0-3)
18. Wiślanie Jaśkowice 2 0 (2-7)

Statystyki

1 Maciej Balawender (Wiślanie Jaśkowice)
1 Sebastian Brocki (Sokół Sieniawa)
1 Piotr Ceglarz (Stal Rzeszów)
1 Patryk Czułowski (Podlasie Biała Podlaska)
1 Filip Drozd (Stal Kraśnik)
1 Sebastian Dziedzic (Podhale Nowy Targ)
1 Dariusz Gawęcki (Hutnik Kraków)
1 Paweł Jabkowski (Chełmianka Chełm)
2 Błażej Cyfert (Podhale Nowy Targ)
1 Peter Bašista (Stal Rzeszów)
1 Adrian Bednarski (Spartakus Daleszyce)
1 Michał Bedronka (Podhale Nowy Targ)
1 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
1 Tomasz Brzyski (Motor Lublin)
1 Dorian Buczek (Wólczanka Wólka Pełkińska)
1 Michał Cedro (Spartakus Daleszyce)

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975