Terminarz III liga, gr. II Sezon 2021/2022

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Stolem Gniewino
GKS Przodkowo
19:00 | 06.08.2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Janikowo
14:00 | 07.08.2021
Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Stargard Szczeciński
14:00 | 07.08.2021
Bałtyk Koszalin
Elana Toruń
15:00 | 07.08.2021
Olimpia Grudziądz
Kluczevia Stargard
15:00 | 07.08.2021
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
17:00 | 07.08.2021
Zawisza Bydgoszcz
Jarota Jarocin
19:46 | 07.08.2021
Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 08.08.2021
Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew
17:00 | 08.08.2021

2 Kolejka

Pogoń Nowe Skalmierzyce
Bałtyk Koszalin
12:00 | 14.08.2021
Błękitni Stargard Szczeciński
KP Starogard Gdański
13:00 | 14.08.2021
GKS Przodkowo
Świt Skolwin
15:00 | 14.08.2021
Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia
16:00 | 14.08.2021
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
17:00 | 14.08.2021
Sokół Kleczew
Zawisza Bydgoszcz
17:00 | 14.08.2021
Kotwica Kołobrzeg
Kluczevia Stargard
17:00 | 14.08.2021
Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 14.08.2021
Pogoń II Szczecin
Stolem Gniewino
12:00 | 15.08.2021

3 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
15:00 | 18.08.2021
Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:00 | 18.08.2021
Sokół Kleczew
Jarota Jarocin
17:00 | 18.08.2021
Bałtyk Koszalin
Unia Janikowo
18:00 | 18.08.2021
KP Starogard Gdański
Elana Toruń
18:00 | 18.08.2021
Stolem Gniewino
Błękitni Stargard Szczeciński
18:00 | 18.08.2021
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
18:00 | 18.08.2021
Kluczevia Stargard
GKS Przodkowo
18:00 | 18.08.2021
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
19:46 | 18.08.2021

4 Kolejka

Błękitni Stargard Szczeciński
Świt Skolwin
15:00 | 21.08.2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdański
16:00 | 21.08.2021
Unia Janikowo
Sokół Kleczew
17:00 | 21.08.2021
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
17:00 | 21.08.2021
Elana Toruń
Stolem Gniewino
17:00 | 21.08.2021
Kotwica Kołobrzeg
Zawisza Bydgoszcz
19:46 | 21.08.2021
Pogoń II Szczecin
Kluczevia Stargard
11:00 | 22.08.2021
Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
12:00 | 22.08.2021
Olimpia Grudziądz
Jarota Jarocin
16:00 | 22.08.2021

5 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Unia Janikowo
17:00 | 27.08.2021
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
17:00 | 27.08.2021
Błękitni Stargard Szczeciński
Kluczevia Stargard
13:00 | 28.08.2021
GKS Przodkowo
Zawisza Bydgoszcz
15:00 | 28.08.2021
KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin
17:00 | 28.08.2021
Stolem Gniewino
Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:00 | 28.08.2021
Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 28.08.2021
Sokół Kleczew
Olimpia Grudziądz
17:00 | 28.08.2021
Świt Skolwin
Elana Toruń
17:00 | 29.08.2021

6 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański
17:00 | 03.09.2021
GKS Przodkowo
Jarota Jarocin
12:00 | 04.09.2021
Błękitni Stargard Szczeciński
Bałtyk Gdynia
13:00 | 04.09.2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Skolwin
13:00 | 04.09.2021
Bałtyk Koszalin
Stolem Gniewino
13:00 | 04.09.2021
Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz
17:00 | 04.09.2021
Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew
17:00 | 04.09.2021
Pogoń II Szczecin
Zawisza Bydgoszcz
12:00 | 05.09.2021
Elana Toruń
Kluczevia Stargard
17:00 | 05.09.2021

7 Kolejka

Olimpia Grudziądz
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 08.09.2021
KP Starogard Gdański
Unia Janikowo
17:00 | 08.09.2021
Świt Skolwin
Bałtyk Koszalin
17:00 | 08.09.2021
Bałtyk Gdynia
Elana Toruń
17:00 | 08.09.2021
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard Szczeciński
17:00 | 08.09.2021
Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
17:00 | 08.09.2021
Sokół Kleczew
GKS Przodkowo
17:00 | 08.09.2021
Stolem Gniewino
Polonia Środa Wielkopolska
17:30 | 08.09.2021
Kluczevia Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce
18:00 | 08.09.2021

8 Kolejka

Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg
12:00 | 11.09.2021
Błękitni Stargard Szczeciński
Jarota Jarocin
13:00 | 11.09.2021
GKS Przodkowo
Olimpia Grudziądz
15:00 | 11.09.2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Bałtyk Gdynia
15:00 | 11.09.2021
Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin
16:00 | 11.09.2021
Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
12:00 | 12.09.2021
Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz
14:00 | 12.09.2021
Bałtyk Koszalin
Kluczevia Stargard
15:00 | 12.09.2021
KP Starogard Gdański
Stolem Gniewino
16:00 | 12.09.2021

9 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin
17:00 | 17.09.2021
Kluczevia Stargard
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 18.09.2021
Olimpia Grudziądz
Pogoń II Szczecin
15:00 | 18.09.2021
Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo
15:00 | 18.09.2021
Świt Skolwin
KP Starogard Gdański
16:00 | 18.09.2021
Jarota Jarocin
Elana Toruń
16:00 | 18.09.2021
Sokół Kleczew
Błękitni Stargard Szczeciński
16:00 | 18.09.2021
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:00 | 18.09.2021
Stolem Gniewino
Unia Janikowo
17:30 | 18.09.2021

10 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 24.09.2021
Bałtyk Koszalin
Zawisza Bydgoszcz
12:00 | 25.09.2021
Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Grudziądz
13:00 | 25.09.2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Jarota Jarocin
15:00 | 25.09.2021
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia
16:00 | 25.09.2021
KP Starogard Gdański
Kluczevia Stargard
16:00 | 25.09.2021
Unia Janikowo
GKS Przodkowo
17:00 | 25.09.2021
Elana Toruń
Sokół Kleczew
17:00 | 25.09.2021
Stolem Gniewino
Świt Skolwin
17:30 | 25.09.2021

11 Kolejka

GKS Przodkowo
Pogoń II Szczecin
12:00 | 02.10.2021
Kluczevia Stargard
Stolem Gniewino
14:00 | 02.10.2021
Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
16:00 | 02.10.2021
Sokół Kleczew
Pogoń Nowe Skalmierzyce
16:00 | 02.10.2021
Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński
16:00 | 02.10.2021
Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 02.10.2021
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
18:00 | 02.10.2021
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
15:00 | 03.10.2021
Świt Skolwin
Unia Janikowo
16:00 | 03.10.2021

12 Kolejka

Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Przodkowo
13:00 | 09.10.2021
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
13:00 | 09.10.2021
Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg
14:00 | 09.10.2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Grudziądz
14:00 | 09.10.2021
Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin
15:00 | 09.10.2021
Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin
15:00 | 09.10.2021
KP Starogard Gdański
Zawisza Bydgoszcz
15:00 | 09.10.2021
Świt Skolwin
Kluczevia Stargard
15:00 | 09.10.2021
Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia
17:30 | 09.10.2021

13 Kolejka

GKS Przodkowo
Elana Toruń
15:00 | 15.10.2021
Pogoń II Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
19:00 | 15.10.2021
Kluczevia Stargard
Unia Janikowo
14:00 | 16.10.2021
Olimpia Grudziądz
Bałtyk Koszalin
15:00 | 16.10.2021
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Nowe Skalmierzyce
15:00 | 16.10.2021
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
15:00 | 16.10.2021
Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański
15:30 | 16.10.2021
Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 16.10.2021
Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino
17:00 | 16.10.2021

14 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
12:00 | 23.10.2021
Elana Toruń
Pogoń II Szczecin
13:00 | 23.10.2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Przodkowo
13:00 | 23.10.2021
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
14:00 | 23.10.2021
Kluczevia Stargard
Bałtyk Gdynia
14:00 | 23.10.2021
Unia Janikowo
Błękitni Stargard Szczeciński
14:30 | 23.10.2021
Polonia Środa Wielkopolska
Olimpia Grudziądz
15:00 | 23.10.2021
Stolem Gniewino
Jarota Jarocin
17:30 | 23.10.2021
Zawisza Bydgoszcz
Świt Skolwin
18:00 | 23.10.2021

15 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Unia Janikowo
17:00 | 29.10.2021
GKS Przodkowo
Bałtyk Koszalin
12:00 | 30.10.2021
Pogoń II Szczecin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
12:00 | 30.10.2021
Sokół Kleczew
Stolem Gniewino
13:00 | 30.10.2021
Błękitni Stargard Szczeciński
Elana Toruń
13:00 | 30.10.2021
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
15:00 | 30.10.2021
Zawisza Bydgoszcz
Kluczevia Stargard
17:00 | 30.10.2021
Jarota Jarocin
Świt Skolwin
14:00 | 31.10.2021
Olimpia Grudziądz
KP Starogard Gdański
14:00 | 31.10.2021

16 Kolejka

Unia Janikowo
Elana Toruń
12:00 | 06.11.2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Błękitni Stargard Szczeciński
12:00 | 06.11.2021
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
12:00 | 06.11.2021
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
12:00 | 06.11.2021
KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg
13:00 | 06.11.2021
Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo
14:00 | 06.11.2021
Kluczevia Stargard
Jarota Jarocin
14:00 | 06.11.2021
Stolem Gniewino
Olimpia Grudziądz
17:30 | 06.11.2021
Bałtyk Gdynia
Zawisza Bydgoszcz
14:00 | 07.11.2021

17 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska
15:00 | 12.11.2021
GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański
12:00 | 13.11.2021
Sokół Kleczew
Kluczevia Stargard
13:00 | 13.11.2021
Kotwica Kołobrzeg
Stolem Gniewino
13:00 | 13.11.2021
Elana Toruń
Pogoń Nowe Skalmierzyce
13:00 | 13.11.2021
Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia
14:00 | 13.11.2021
Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin
14:00 | 13.11.2021
Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo
16:00 | 13.11.2021
Błękitni Stargard Szczeciński
Bałtyk Koszalin
13:00 | 14.11.2021

18 Kolejka

Unia Janikowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce
12:00 | 20.11.2021
Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański
12:00 | 20.11.2021
GKS Przodkowo
Stolem Gniewino
12:00 | 20.11.2021
Kluczevia Stargard
Olimpia Grudziądz
12:00 | 20.11.2021
Elana Toruń
Bałtyk Koszalin
13:00 | 20.11.2021
Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin
13:00 | 20.11.2021
Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia
13:00 | 20.11.2021
Jarota Jarocin
Zawisza Bydgoszcz
13:00 | 20.11.2021
Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Środa Wielkopolska
13:00 | 21.11.2021

19 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz
17:00 | 11.03.2022
Stolem Gniewino
Pogoń II Szczecin
12:00 | 12.03.2022
Bałtyk Koszalin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
12:00 | 12.03.2022
Kluczevia Stargard
Kotwica Kołobrzeg
13:00 | 12.03.2022
Świt Skolwin
GKS Przodkowo
14:00 | 12.03.2022
KP Starogard Gdański
Błękitni Stargard Szczeciński
15:00 | 12.03.2022
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
(walkower)
Elana Toruń
15:00 | 12.03.2022
Jarota Jarocin
Unia Janikowo
15:30 | 12.03.2022
Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew
17:00 | 12.03.2022

20 Kolejka

Elana Toruń
0:3
(walkower)
KP Starogard Gdański
19.03.2022
Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin
11:00 | 19.03.2022
Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin
14:00 | 19.03.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 19.03.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
Stolem Gniewino
15:00 | 19.03.2022
GKS Przodkowo
Kluczevia Stargard
15:00 | 19.03.2022
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
15:00 | 19.03.2022
Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
15:30 | 19.03.2022
Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz
18:00 | 19.03.2022

21 Kolejka

Kluczevia Stargard
Pogoń II Szczecin
11:00 | 26.03.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin
12:00 | 26.03.2022
Stolem Gniewino
3:0
(walkower)
Elana Toruń
15:00 | 26.03.2022
KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce
15:00 | 26.03.2022
Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz
15:30 | 26.03.2022
Sokół Kleczew
Unia Janikowo
16:00 | 26.03.2022
Świt Skolwin
Błękitni Stargard Szczeciński
16:00 | 26.03.2022
Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 26.03.2022
Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo
17:00 | 26.03.2022

22 Kolejka

Olimpia Grudziądz
Sokół Kleczew
18:00 | 01.04.2022
Elana Toruń
0:3
(walkower)
Świt Skolwin
02.04.2022
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
12:00 | 02.04.2022
Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański
14:00 | 02.04.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino
14:00 | 02.04.2022
Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska
15:00 | 02.04.2022
Kluczevia Stargard
Błękitni Stargard Szczeciński
15:00 | 02.04.2022
Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin
16:00 | 02.04.2022
Zawisza Bydgoszcz
GKS Przodkowo
17:00 | 02.04.2022

23 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Błękitni Stargard Szczeciński
17:00 | 08.04.2022
Kluczevia Stargard
3:0
(walkower)
Elana Toruń
09.04.2022
Świt Skolwin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
14:00 | 09.04.2022
Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg
15:00 | 09.04.2022
KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 09.04.2022
Jarota Jarocin
GKS Przodkowo
17:00 | 09.04.2022
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin
17:00 | 09.04.2022
Stolem Gniewino
Bałtyk Koszalin
16:00 | 10.04.2022
Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo
18:00 | 10.04.2022

24 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin
20:00 | 15.04.2022
Elana Toruń
0:3
(walkower)
Bałtyk Gdynia
16.04.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Stolem Gniewino
12:00 | 16.04.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
Zawisza Bydgoszcz
12:00 | 16.04.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kluczevia Stargard
14:00 | 16.04.2022
Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin
15:00 | 16.04.2022
GKS Przodkowo
Sokół Kleczew
15:00 | 16.04.2022
Unia Janikowo
KP Starogard Gdański
16:00 | 16.04.2022
Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Grudziądz
16:00 | 16.04.2022

25 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Pogoń Nowe Skalmierzyce
12:00 | 23.04.2022
Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin
13:00 | 23.04.2022
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
14:00 | 23.04.2022
Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin
16:00 | 23.04.2022
Świt Skolwin
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 23.04.2022
Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański
16:00 | 23.04.2022
Olimpia Grudziądz
GKS Przodkowo
17:00 | 23.04.2022
Jarota Jarocin
Błękitni Stargard Szczeciński
17:00 | 23.04.2022
Zawisza Bydgoszcz
3:0
(walkower)
Elana Toruń
17:00 | 23.04.2022

26 Kolejka

Elana Toruń
0:3
(walkower)
Jarota Jarocin
27.04.2022
GKS Przodkowo
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 27.04.2022
Unia Janikowo
Stolem Gniewino
17:00 | 27.04.2022
KP Starogard Gdański
Świt Skolwin
17:00 | 27.04.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz
17:00 | 27.04.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Kluczevia Stargard
17:30 | 27.04.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
Sokół Kleczew
17:30 | 27.04.2022
Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia
18:00 | 27.04.2022
Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz
18:00 | 27.04.2022

27 Kolejka

Sokół Kleczew
3:0
(walkower)
Elana Toruń
30.04.2022
Kluczevia Stargard
KP Starogard Gdański
13:00 | 30.04.2022
GKS Przodkowo
Unia Janikowo
16:00 | 30.04.2022
Jarota Jarocin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:00 | 30.04.2022
Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin
17:00 | 30.04.2022
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 30.04.2022
Świt Skolwin
Stolem Gniewino
17:00 | 30.04.2022
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin
15:00 | 01.05.2022
Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard Szczeciński
17:00 | 01.05.2022

28 Kolejka

Błękitni Stargard Szczeciński
Kotwica Kołobrzeg
18:00 | 06.05.2022
Elana Toruń
0:3
(walkower)
Olimpia Grudziądz
07.05.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz
12:00 | 07.05.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew
12:00 | 07.05.2022
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
12:00 | 07.05.2022
Stolem Gniewino
Kluczevia Stargard
16:00 | 07.05.2022
KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia
16:00 | 07.05.2022
Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin
16:00 | 07.05.2022
Unia Janikowo
Świt Skolwin
17:00 | 07.05.2022

29 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Unia Janikowo
18:00 | 13.05.2022
GKS Przodkowo
Błękitni Stargard Szczeciński
18:00 | 13.05.2022
Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
18:00 | 13.05.2022
Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdański
19:00 | 13.05.2022
Kotwica Kołobrzeg
3:0
(walkower)
Elana Toruń
14.05.2022
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
11:00 | 14.05.2022
Kluczevia Stargard
Świt Skolwin
13:00 | 14.05.2022
Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin
17:00 | 14.05.2022
Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 14.05.2022

30 Kolejka

Elana Toruń
0:3
(walkower)
GKS Przodkowo
21.05.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
13:00 | 21.05.2022
Bałtyk Koszalin
Olimpia Grudziądz
13:00 | 21.05.2022
Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz
16:00 | 21.05.2022
KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin
16:00 | 21.05.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 21.05.2022
Unia Janikowo
Kluczevia Stargard
17:00 | 21.05.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń II Szczecin
12:00 | 22.05.2022
Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia
18:00 | 22.05.2022

31 Kolejka

Błękitni Stargard Szczeciński
Unia Janikowo
28.05.2022
Pogoń II Szczecin
Elana Toruń
28.05.2022
GKS Przodkowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce
28.05.2022
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
28.05.2022
Olimpia Grudziądz
Polonia Środa Wielkopolska
28.05.2022
Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański
28.05.2022
Jarota Jarocin
Stolem Gniewino
28.05.2022
Zawisza Bydgoszcz
Świt Skolwin
28.05.2022
Bałtyk Gdynia
Kluczevia Stargard
28.05.2022

32 Kolejka

Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia
04.06.2022
Kluczevia Stargard
Zawisza Bydgoszcz
04.06.2022
Świt Skolwin
Jarota Jarocin
04.06.2022
Stolem Gniewino
Sokół Kleczew
04.06.2022
KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz
04.06.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg
04.06.2022
Bałtyk Koszalin
GKS Przodkowo
04.06.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin
04.06.2022
Elana Toruń
Błękitni Stargard Szczeciński
04.06.2022

33 Kolejka

Elana Toruń
Unia Janikowo
11.06.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Nowe Skalmierzyce
11.06.2022
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin
11.06.2022
GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska
11.06.2022
Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański
11.06.2022
Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino
11.06.2022
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
11.06.2022
Jarota Jarocin
Kluczevia Stargard
11.06.2022
Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia
11.06.2022

34 Kolejka

Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz
18.06.2022
Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin
18.06.2022
Kluczevia Stargard
Sokół Kleczew
18.06.2022
Świt Skolwin
Olimpia Grudziądz
18.06.2022
Stolem Gniewino
Kotwica Kołobrzeg
18.06.2022
KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo
18.06.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin
18.06.2022
Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński
18.06.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Elana Toruń
18.06.2022