0 - 1

Widzów: 0

Pierwszą szansę stworzyli sobie goście. Po rzucie wolnym bitym aż z 40 metrów piłka leciała pod poprzeczkę i Kędra przeniósł ją nad bramką. Arka odpowiedziała natychmiastowo W 5 minucie stworzyliśmy sobie sytuację po dośrodkowaniu na 16 metr. Mocny strzał wybił na rzut rożny bramkarz Pogoni. Nasz zespół, grający dziś w teoretycznie mocnym składzie, miał sporą przewagę, atakował, ale młodzież Pogoni odpierała te natarcia. W 25 minucie z piłką na prawym skrzydle zabrał się do środka Brzuzy. Nie mając alternatywy, zdecydował się na zbyt lekki strzał w środek bramki. Trzy minuty później znów piłka wróciła w pole karne gości. Pogoń wykonywała rzut rożny, po którym Arka wyprowadziła szybką kontrę. Henger wypiąstkował dośrodkowanie Jagiełły, jeden z naszych próbował jeszcze strzału z 25 metrów, ale wysoko nad bramką. W 37 minucie odgryzła się Pogoń. Dośrodkowanie w nasze pole karne minęło wszystkich obrońców, do piłki dopadł Okuszko i potężnym strzałem uderzył z powietrza obok dalszego słupka.

W przerwie trener Robert Wilczyński wprowadził do gry Wardzińskiego, który zmienił Abbotta. Pierwsze efekty tej roszady oglądaliśmy już po kilku minutach. "Wara" rozegrał piłkę z Brzuzym, ten z ostrego kąta trafił tylko w tylny słupek. W 56 minucie znów pokazał się Wardziński. Dostał dobrą piłkę, ale zbyt długo zwlekał i wygarnął ją bramkarz. W 58 minucie świetna okazja przed Pogonią. Zbyt lekkie podanie do Kędry przejął Listkowski, ale uderzył w naszego bramkarza i obrona Arki mogła odetchnąć. Jak się okazało, nie na długo. W 62 minucie do dobrego podania dopadł Okuszko i nie dał szans Kędrze. Arkowcy mieli pierwszą okazję na wyrównanie w 70 minucie. Brzuzy uderzył jednak z 12 metrów wprost w bramkarza. W 80 minucie jeszcze lepszą szansę miał wprowadzony chwilę wcześniej Tomczak. Otrzymał podanie z lewej strony, przyjął piłkę na 5. metrze i uderzył prosto w Hengera! To była wymarzona okazja do wyrównania, niestety celowniki Arkowców były dziś totalnie rozregulowane. Nasz zespół do końca dążył do zdobycia choć jednej bramki, niestety kolejna próba Tomczaka po indywidualnej akcji była niecelna. Ostatnie sekundy meczu Portowcy grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla wprowadzonego w końcówce Jałoszyńskiego.

Związane z meczem

46' zmiana_zejscie Paweł Abbott (Arka II Gdynia)
46' zmiana_wejscie Maciej Wardziński (Arka II Gdynia)
48' zolta_kartka Przemysław Stolc (Arka II Gdynia)
60' zmiana_zejscie Marcin Listkowski (Pogoń II Szczecin)
60' zmiana_wejscie Kajetan Pogorzelczyk (Pogoń II Szczecin)
62' gol_akcja Jakub Okuszko (Pogoń II Szczecin)
67' zolta_kartka Andrzej Kotłowski (Pogoń II Szczecin)
74' zmiana_zejscie Robert Obst (Pogoń II Szczecin)
74' zmiana_wejscie Mateusz Kosacki (Pogoń II Szczecin)
77' zmiana_zejscie Paweł Brzuzy (Arka II Gdynia)
77' zmiana_wejscie Dawid Tomczak (Arka II Gdynia)
77' zmiana_wejscie Konrad Kupczyk (Arka II Gdynia)
83' zmiana_zejscie Jakub Okuszko (Pogoń II Szczecin)
83' zmiana_wejscie Daniel Jałoszyński (Pogoń II Szczecin)
85' zmiana_zejscie Damian Mosiejko (Arka II Gdynia)
85' zmiana_wejscie Patryk Regulski (Arka II Gdynia)
88' zmiana_zejscie Błażej Chouwer (Pogoń II Szczecin)
88' zmiana_wejscie Grzegorz Bryk (Pogoń II Szczecin)
90' czerwona_kartka Daniel Jałoszyński (Pogoń II Szczecin)