W wygranym 5:2 wyjazdowym meczu Arki z Widzewem Łódź w żółto-niebieskich barwach zadebiutowali Gordan Bunoza i Piotr Zmorzyński.

Bunoza wybiegł w podstawowym składzie i wystąpił w pełnym wymiarze czasowym, operując w strefie obronnej między Michałem Marcjanikiem a Martinem Dobrotką. Bośniak wywiązał się ze swoich zadań bez większych zarzutów. Do tego wywalczył rzut karny, w 80. minucie będąc faulowanym w polu karnym Widzewa przez Kristoffera Hansena. Na przestrzeni całych 90 minut robił użytek ze świetnych warunków fizycznych.

Zmorzyński pojawił się na boisku w 85. minucie, zastępując strzelca jednego z goli Olafa Kobackiego. W ciągu krótkiego czasu spędzonego na boisku zdołał zapisać się w pamięci dobrą akcją na lewej flance i ładnym dośrodkowaniem, do którego spóźnił się Artur Siemaszko.

Obu zawodnikom gratulujemy zwycięskiego debiutu i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!