Stal Mielec - Chrobry Głogów 3:0 (Cholewiak 5, Marciniec 51, Đermanović 62)

Chrobry: Anatoli Gospodinow - Michał Ilków-Gołąb, Seweryn Michalski, Przemysław Stolc, Karol Danielak - Jakub Bach, Marcel Gąsior, Maciej Kona, Mateusz Machaj (65' Damian Kowalczyk), Serhij Napołow (55' Łukasz Szczepaniak) - Przemysław Trytko (65' Konrad Kaczmarek)

Chrobry Głogów przegrał swój ostatni mecz przed pierwszym starciem z Arką w 1/4 finału Pucharu Polski. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego ulegli w Mielcu Stali aż 0:3. Szybko po rozpoczęciu spotkania pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Cholewiak. Po przerwie kolejne gole dołożyli Marciniec i Đermanović. Dla głogowian była to już druga porażka z rzędu i trzeci mecz bez wygranej. Po spotkaniu rozczarowania nie krył Grzegorz Niciński:

Gratulacje dla Stali. Mecz ustawiły bramki w piątej minucie i szóstej drugiej połowy, ale przegraliśmy zasłużenie. Mam pretensje do swoich zawodników. Wiedzieliśmy, że przyjeżdżamy do drużyny, która będzie bardzo zdeterminowana, a sposób gry niektórych zawodników był radosny. Radosny futbol oznaczał porażkę 0:3. Z tak nonszalancką grą będziemy mieli dużo problemów.

Chrobry jest aktualnie na czwartym miejscu w tabeli I ligi, z dorobkiem 22 punktów i stratą 3 oczek do miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy. Cały mecz ze Stalą rozegrali wypożyczeni z Arki Przemysław Stolc Jakub Bach. W 65. minucie zmieniony został Przemysław Trytko.

Mecz Chrobry - Arka zostanie rozegrany 25 października o 18:00 na stadionie w Głogowie. Niestety sektor gości będzie zamknięty.