Dawid Dzięgielewski
24-04-1993 (lat 31)
Skierniewice
Skierniewice
Polska
Napastnik
180 cm
73 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. I | Unia Skierniewice | 14 | 1253 min | 5 | 4 | Zobacz szczegóły » | |||
2023/2024 | III liga, gr. I | Pogoń Grodzisk Mazowiecki (wiosna) | 2 | 7 | 295 min | 2 | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2022/2023 | III liga, gr. I | Legia II Warszawa | 9 | 8 | 857 min | 5 | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | III liga, gr. I | Legia II Warszawa | 24 | 7 | 1746 min | 16 | 3 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | III liga, gr. I | Unia Skierniewice | 26 | 3 | 2288 min | 12 | 8 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2019/2020 | II liga | Górnik Łęczna | 6 | 9 | 671 min | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | ||
2018/2019 | II liga | Górnik Łęczna | 18 | 12 | 1598 min | 5 | 4 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2017/2018 | III liga, gr. IV | Motor Lublin | 17 | 11 | 1698 min | 7 | 4 | 3 | Zobacz szczegóły » | |
2016/2017 | II liga | GKS Bełchatów | 20 | 6 | 1738 min | 3 | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2015/2016 | I liga | Pogoń Siedlce | 20 | 7 | 1666 min | 2 | 4 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2014/2015 | I liga | Pogoń Siedlce | 6 | 10 | 603 min | 2 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2013/2014 | I liga | GKS Tychy | 6 | 12 | 739 min | 1 | 3 | 2 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. I 2020/2021 Unia Skierniewice
mecze:
29
Podstawowy:
26
Z ławki:
3
Czas na boisku:
2288 min
12
8
0
2
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Zambrów | 2 - 0 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 16:00 08-08-2020 | P | |||||||
2 | Unia Skierniewice | 5 - 0 | Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) | 15:30 07-10-2020 | Z | 71 | 1 | |||||
3 | RKS Radomsko | 1 - 1 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 17:00 23-08-2020 | R | |||||||
4 | Unia Skierniewice | 1 - 2 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 17:00 29-08-2020 | P | |||||||
5 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 2 - 1 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 17:00 06-09-2020 | P | |||||||
6 | Unia Skierniewice | 4 - 1 | GKS Wikielec (szczegóły) | 16:00 12-09-2020 | Z | 90 | 1 | 1 | ||||
7 | Unia Skierniewice | 4 - 2 | Pelikan Łowicz (szczegóły) | 17:00 19-09-2020 | Z | 90 | 1 | 1 | ||||
8 | Unia Skierniewice | 1 - 0 | Błonianka Błonie (szczegóły) | 16:00 26-09-2020 | Z | 90 | 1 | |||||
9 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 - 0 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 15:30 03-10-2020 | P | 90 | ||||||
10 | Unia Skierniewice | 0 - 3 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki (szczegóły) | 15:00 10-10-2020 | P | 90 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Concordia Elbląg | 0 - 1 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 15:00 17-10-2020 | Z | 90 | ||||||
12 | Unia Skierniewice | 4 - 2 | Legionovia Legionowo (szczegóły) | 14:00 24-10-2020 | Z | 60 | 2 | |||||
13 | Ursus Warszawa | 0 - 2 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 13:00 31-10-2020 | Z | |||||||
14 | Unia Skierniewice | 2 - 0 | Broń Radom (szczegóły) | 13:00 07-11-2020 | Z | 85 | ||||||
15 | KS Wasilków | 2 - 5 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 12:00 11-11-2020 | Z | 80 | 1 | |||||
16 | Unia Skierniewice | 0 - 0 | Sokół Aleksandrów Łódzki (szczegóły) | 13:00 14-11-2020 | R | 90 | ||||||
17 | Znicz Biała Piska | 2 - 2 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 13:00 21-11-2020 | R | 90 | ||||||
18 | Unia Skierniewice | 0 - 2 | Legia II Warszawa (szczegóły) | 13:00 28-11-2020 | P | 82 | ||||||
19 | Huragan Morąg | 0 - 1 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 12:00 13-03-2021 | Z | 90 | 1 | 1 | ||||
20 | Polonia Warszawa | 0 - 1 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 17:00 20-03-2021 | Z | 90 | 1 | |||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Unia Skierniewice | 2 - 1 | KS Kutno (szczegóły) | 14:00 27-03-2021 | Z | 90 | 1 | |||||
22 | Unia Skierniewice | 4 - 0 | Jagiellonia II Białystok (szczegóły) | 14:00 02-04-2021 | Z | 68 | 1 | |||||
23 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 3 - 2 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 16:00 10-04-2021 | P | 64 | ||||||
24 | Unia Skierniewice | 2 - 3 | Legia II Warszawa (szczegóły) | 15:00 17-04-2021 | P | 90 | 2 | |||||
26 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 4 - 2 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 17:00 24-04-2021 | P | 88 | 1 | |||||
27 | Unia Skierniewice | 5 - 3 | Legionovia Legionowo (szczegóły) | 15:00 01-05-2021 | Z | 75 | 2 | 1 | ||||
28 | Znicz Biała Piska | 1 - 1 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 15:00 08-05-2021 | R | 28 | ||||||
29 | Unia Skierniewice | 0 - 1 | Polonia Warszawa (szczegóły) | 17:00 12-05-2021 | P | 90 | ||||||
30 | Jagiellonia II Białystok | 1 - 2 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 12:00 15-05-2021 | Z | 27 | 1 | |||||
31 | Unia Skierniewice | 0 - 1 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki (szczegóły) | 15:00 22-05-2021 | P | 90 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
32 | Legia II Warszawa | 0 - 0 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 12:00 29-05-2021 | R | 90 | ||||||
33 | Unia Skierniewice | 0 - 3 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki (szczegóły) | 15:00 05-06-2021 | P | 90 | ||||||
34 | Legionovia Legionowo | 4 - 2 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 15:00 12-06-2021 | P | 90 | ||||||
35 | Unia Skierniewice | 1 - 1 | Znicz Biała Piska (szczegóły) | 17:00 16-06-2021 | R | |||||||
36 | Polonia Warszawa | 2 - 2 | Unia Skierniewice (szczegóły) | 17:00 19-06-2021 | R | 30 | 1 |